Retseptid/tõendid

Põhjendatud korduvretsepti väljastamiseks piisab helistamisest registratuuri telefonil 48 33 503. Soovitame Teil aegsasti jälgida ravimivarusid, et ravim ei lõpeks reede õhtul või nädalavahetusel.

Haiguslehe väljastamiseks palume kontakteeruda oma perearsti/pereõega haigeks jäämise päeval.

A, B ja C kategooria mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemise kohta loe lähemalt lehelt: Mootorsõidukijuhi tervisetõend. 

Tervisetõendi 1. klassi astujale väljastab perearst. NB! Enne kooli on vajalik laste silmade kontroll lastesilmaarsti poolt (ei vaja perearsti saatekirja). Tõendi väljastamine on tasuta.

Tervisetõendit nõudvatel ametikohtadel töötavatel isikutel on eelnevalt tarvis teha kopsuröntgen (vajab perearsti saatekirja) ning esmakordselt taotlusel väljaheiteproov (ei vaja perearsti saatekirja). Mõlemad uuringud on patsiendi jaoks tasulised. Lõpliku tervisetõendi väljastamine perearsti poolt maksab 5,00 eurot. Esmakordsel väljastamisel on nõutud ka taotleja foto.

Tervisetõendi väljastamine kindlustusasutustele (vajalik nt elukindlustuse olemasolul) maksab 15,00 eurot.

Tervisetõendi väljastamine Kaitseliidule või turismifirmale maksab 10,00 eurot.

Tervisetõendi väljastamine välisriiki tööle ja/või õppima asujale maksab 15,00 eurot.

Ravikindlustust mitteomavatele isikutele maksab korduvretsepti väljastamine 2,60 eurot. Teenuse osutamine eeldab kuulumist vastava perearsti nimistusse.

Tervisetõendi relvaloa taotlemiseks väljastab perearst. Eelnevalt on kohustuslik psühhiaatri konsultatsioon (vajalik tõendi esitamine perearstile). Kaasa võtta isikut tõendav dokument! Tõendi väljastamine maksab 20,00 eurot.

Tervisekeskuses saab teenuste eest tasuda ainult sularahas. Vabandame!

Kommenteerimine on suletud.